Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka Białystok – Adwokata Jacka Piotrowskiego została założona w 2013 roku z celem świadczenia kompleksowej pomocy prawnej zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw. W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje porady prawne, sporządza opinie prawne, umowy i dokumenty procesowe oraz zajmuje się zastępstwem procesowym w sprawach sądowych. Ponadto, świadczy usługi wsparcia prawnego dla różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, włączając w to osoby prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne oraz spółki prawa handlowego.

Kancelaria Adwokacka Białystok- czym się zajmujemy?

Kancelaria jest dostępna dla swoich klientów w wielu dziedzinach prawa, takich jak prawo cywilne, w tym prawo rodziny i spadkowe, prawo handlowe i gospodarcze, prawo karnego, prawo administracyjne oraz prawo pracy. Szczególnie specjalizuje się w sprawach rozwodowych, podziale wspólnego majątku, sprawach o zapłatę, a także w sporządzaniu i negocjowaniu umów oraz obsłudze prawnej firm, ze szczególnym naciskiem na branże budowlaną, sanitarną i deweloperską w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Jakie są nasze specjalizacje?

Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Piotrowskiego specjalizuje się w przeprowadzaniu procedur rozwodowych oraz podziału wspólnego majątku małżonków. Nasza oferta obejmuje reprezentację prawna w takich sprawach, a jednocześnie staramy się, w miarę możliwości i woli klienta, dążyć do porozumienia między stronami w kwestiach rozstania.

Działania podejmowane w trakcie tych spotkań pozwalają oszczędzić czas i zminimalizować emocjonalne koszty rozwodu, ponieważ w przypadku porozumienia, rozwód może być orzeczony po jednym posiedzeniu sądu.

Nasza Kancelaria specjalizuje się również w prowadzeniu postępowań sądowych o płatności, takie jak wynagrodzenia, ceny, odszkodowania czy zadośćuczynienia. Oferujemy wsparcie prawną na etapie pozasądowym, a także w procesie sądowym, w tym procedurach związanych z postępowaniem w sprawach gospodarczych.

Umowy stanowią istotny element życia zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Nasza Kancelaria specjalizuje się w tworzeniu, analizie i ocenie różnych rodzajów umów, minimalizując potencjalne ryzyko związaną z ich zawarciem. Dążymy do zaproponowania zmian w umowach w celu zminimalizowania ryzyka związanego z daną transakcją, a także negocjacji warunków umowy w imieniu klienta.

Obsługujemy także przedsiębiorstwa

Nasza Kancelaria oferuje obsługę prawną przedsiębiorstw z branży budowlanej i sanitarnej. Nasza oferta obejmuje obsługę prawną związaną z działalnością tych firm oraz realizowanymi projektami i pracami. Specjalizujemy się także obsłudze podmiotów działających w branży deweloperskiej na rynku nieruchomości komercyjnych. Nasza oferta obejmuje obsługę prawną związaną z działalnością tych firm oraz realizowanymi projektami.